Bursa Thai Masajı

Bursa Thai Masajı Hakkında

Kings Cross İstasyonu’na sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde yer alan Ying Thai Massage, güzellik meraklılarının tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Deneyimli terapistler, Tay, İsveççe, derin doku ve aromaterapi masajları, çivi hizmetleri, mumlama ve yüz bakım ürünleri gibi şımartıcı tedavileri geniş bir yelpazede sunuyor.

 

Asya Dokunuşu – Bursa Thai Masajı

 

Bizimle rahatla

Biz, açık fikirli, genç bir Thai & Oriental masözleri ve masör grubumuzuz. Dostumuz genç Asya çalışanları arasında kadın ve ladyboy masözleri ve erkek masörleri bulunur.

Shaftsbury Caddesi, Soho, Londra’nın merkezinde lüks tesislerde çalışıyoruz ve 8 yıldır kurulmuştur. Tüm tedavi odaları bireysel, özel ve sessizdir ve konfor sağlamak için tamamen klimalı ve ısıtmalıdur. Duş olanakları da mevcuttur.

Bursa Thai Masajı Masaj seçimi

Ruh halinize ve duygunuza uyacak şekilde farklı masaj tarzlarını kullanabiliriz. Sıkı baskıya sahip Tay tarzından süper hafif ve nazik Sweed tarzına kadar, seçim sizindir. Bursa Thai Masajı  Asya çalışanlarımız İsveç ve Taylandlı tekniklerle eğitilmektedir. Ayrıca erkek, ladyboy veya kadın terapistlerin herhangi bir kombinasyonu ile 2 el, 4 el veya 6 el masajı arasından seçim yapabilirsiniz. Sadece ne istediğini söyle.

Bursa Thai Masajı Kalite ve Gizlilik

Tüm odalar bireysel ve özel

Ayrı resepsiyon, tedavi odaları ve bekleme alanları var.

Westminster Belediye Meclisi tarafından lisanslanmıştır.

Tüm terapistler profesyonel olarak eğitilmiş ve sigortalı

Galeri bölümündeki gerçek tedavi odası fotoğraflarımıza bakın

 

Bursa ucuz thai masaj salonları Lütfen dikkat: Bu sitede çerezleri kullanırız. Bu politikayla mutabık değilseniz, lütfen tarayıcınızda çerezleri kapatın.

 

 

Bursa ucuz thai masaj salonları  Asya Dokunuşu

Bursa ucuz thai masaj salonları Hizmetleri ve Açılış Saatleri

 

Sizin için tasarlanmış masaj

Size yalnızca bir tür masaj sunuyoruz: bir terzi sizin için üretildi.

Bursa ucuz thai masaj salonları  Neye ihtiyacınız olduğunu bize söyleyin; yetenekli terapistlerimiz, ihtiyaçlarınızı karşılamak için Tay Duyu Mendil, Taylandlı yağ, İsveç Gevşemesi, Şımartıcı veya stillerin herhangi bir kombinasyonunu kullanarak yorgun kaslarınıza sihirlerini sürdürecektir. Tek yapmanız gereken rahatlamaktır.

Tüm terapistlerimiz ITEC veya Wat Po, Tayland’dan masaj sertifikaları alıyor. Harika bir masaj garantilidir.

Bursa ucuz thai masaj salonları  Terapist İstek

En sevdiğiniz bir terapistin varsa, bir sonraki ziyaretinizde kendisinden birşey isteyebilirsin. Alternatif olarak, aynı terapisti tekrar sevmiyorsanız, lütfen bizi de bilgilendirin. Sadece adını hatırlamanız gerekiyor.

Organik Uçucu Yağların Seçimi

Bursa ucuz thai masaj salonları  % 100 organik masaj yağları kullanıyoruz.

Belirli cilt tipinize veya ihtiyaçlarınıza göre doğru masaj yağını seçtik

Ayrıca, kokulu yağların aromasını beğenmeyen ya da fındıklara karşı alerjiniz olanlar için mükemmel kokulu üzüm çekirdeği yağı seçebilirsiniz.

Bursa Uzakdoğu masajları NASIL YARDIMCI OLABİLİR?

Narlee Traditional Thai Massage, geleneksel Tay masajı da dahil olmak üzere Doncaster’de rahatlatıcı masaj ve terapi masaj hizmetleri sunmaktadır. Eski bir şifa şekli olan Taylandalı masaj, terapötik masajın en iyi formlarından biri olarak kabul edilir. Taylandlı masaj gerginliği serbest bırakır, canlılığı arttırır ve vücudun tüm bölümlerini uyararak rahatlamanın mükemmel bir şekli olduğunu kanıtlar.

 

Bursa Uzakdoğu masajları  TAHRİF MASAJININ FAYDALARI

Tay masajının faydaları sayısızdır. Vücuttaki hayati enerjinin akışını serbest bırakarak, Tay masajı duruş, nefes alma, esneklik, sindirim ve dolaşımı iyileştirebilir. Kaslar gerildi, iç organlar tonlandı ve duygusal ve sinirsel gerginlik azaltıldı.

 

Bursa Uzakdoğu masajları  Tam bir vücut masajı, derin gevşetici yağlar kullanarak vücudun tamamını rahatlatan bir masajdır, hassaslığı artırmak ve gerginliği tüm vücudunuzdan rahatlatmak için nazik, ritmik çeşitlilik ve tekniği içerir.

 

Bursa Uzakdoğu masajları  Masaj, tüm bedeninizi uyarır, inceltir ve yeniden canlandırır ve vücudun sadece sağlık yararlarını değil zihin de sağlayabilir.

 

Bu masaj, sırt, boyun, omuzlar, kollar, bacaklar, ayaklar ve eller de dahil olmak üzere tüm vücudunuza yardımcı olmak içindir.

 

Bursa Uzakdoğu masajları  Birmingham’daki Spa Diamond’da vücudunuzun ihtiyaç duyduğu masajı sağlamak için tesisler, deneyim ve uzmanlığa tam donanımlıyız!

 

Bursa Uzakdoğu masajları  Çalışanlarımızın hepsi çok yüksek bir seviyede eğitim almış ve pek çok farklı formda uzmanlaşmıştır. İster tam gevşeme duygusu ya da daha spesifik fiziksel ve metal ihtiyaçları için sadece tam vücut masajı olsun, doğru yere geldiniz.

 

Bursa Uzakdoğu masajları  Spa Diamond’da size unutulmaz bir deneyim sunmak için özenle seçilmiş kalifiye terapistlerden oluşan bir ekibimiz var. Masaj, pedikür veya manikürde seçkin tedaviler arasından seçim yapabilirsiniz!

 

Bursa Uzakdoğu masajları  Birmingham’daki tüm terapistlerimiz her türlü masajda en yüksek standartlara göre eğitilmektedir. Kas gerginliğini gidermeye, esnekliği arttırmaya ve hastanın cesetlerine enerji kazandırmaya yardımcı olur.

 

Taylandlı masaj, bağışıklık sistemini güçlendiren ve metabolik atıkları, aşırı sıvı ve bakterileri vücudunuzdan atan sistem olan lenfatik sistemi enerji vererek detoksifikasyona yardımcı olabilir.

 

Bursa masaj salonu 4 tedavi odamızdan 3’ünde, masaj öncesi kaslarınızı emmek ve rahatlatmak için çok daha etkili bir tedavi sağlamak için bir spa banyosu bulunmaktadır. Alternatif olarak, vücut ovuşturmayı seçerseniz, vücudunuzun detoksuna yardımcı olmak için tedavinizden sonra spa banyosuna batırmak isteyebilirsiniz. Her iki fantastik seçenek de gerçekten iyi çalışıyor. Ziyaretinizden önce en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olmak için tedavinizden önce terapistinize seslenin.

 

Bursa masaj salonu  Tedavinizden gelen uzun süreli kalıcı sonuçlar için, hayatınızda, işlev bozukluğuna neden olan ne yaptığınızı anlamak önemlidir. Birlikte çalışarak sporla ilgili, mesleki, post veya mevcut yaralanma veya genel rahatsızlık olsun, uzun süreli rahatlama ve çözme sağlayacak bir tedavi planı oluşturabiliriz.

ISRM, spor masajı birmingham, Bursa masaj salonu  spor yaralanması birmingham, digbeth, liman, yumuşak doku terapisi

ÜYESİ:

Size neler yardımcı olabilirim …..

Sırt ağrısı

 

Boyun / omuz ağrısı

 

Kas / eklem ağrısı

 

Yaralanma Rehabilitasyonu ve Önlenmesi

 

İyi Duruş / Esneklik / Harekete Geçme Süreci Geri Yükleme

 

Kas Gerginliği / Gevşeme

 

Birçok tıbbi durumun ağrılı belirtileri

 

 

 

Bursa masaj salonu  Birmingham’daki Digbeth merkezli Tedavi Odası, Bursa masaj salonu  tedavi edilmesi için sıcak ve erişilebilir bir ortam sağlar. Gündüz, akşam ve hafta sonları rezervasyon yaptırabilirsiniz, bu nedenle lütfen kitap ya da ihtiyaçlarınızı tartışmak için benimle iletişime geçin. Bana gelmek için Bursa masaj salonu  mücadele ediyorsanız, o zaman ev ziyareti ayarlayabiliriz.

Bir cevap yazın

mersin escort bayan